Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Silver Service – profesjonalne usługi sprzątające

550
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: małopolskie
Firma: Silver Service
Powiat: chrzanowski
Miasto: Chrzanów
Kod pocztowy: 32-500
Ulica: Sokoła 4
Telefon: 608 500 101
Strona www: https://silver-service.pl/
   
dodano: 2019.06.21
ważne do: 2019.07.21
wyświetleń: 34

Szczegóły oferty:

Silver Service jest firmą świadczącą profesjonalne i kompleksowe usługi sprzątające. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm i osób prywatnych. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywana przez nas praca stała na najwyższym poziomie. Cenimy sobie zadowolenie Klientów. Na rynku działamy od kilku lat, a przez ten czas udało się nam zdobyć cenne doświadczenie i referencje. Swoje usługi wykonujemy na terenie województw śląskiego i małopolskiego.

Nasza oferta obejmuje zakres: mycia witryn i okien na wysokości, obsługi lodowisk, sprzątania firm i lokali usługowych, sprzątanie domów i mieszkań, pielęgnacji terenów zielonych, serwisu domowego, sprzątania placów budowy/remontu, pranie tapicerki meblowej, pranie dywanów i wykładzin, opieki nad obiektami użyteczności publicznej, transport i przeprowadzki, opieki nad miejscami pochówku, odśnieżania, maszynowego polerowania lakieru samochodowego oraz czyszczenia elewacji.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Ceny ustalane są w zależności od zakresu przeprowadzanych czynności oraz wielkości pomieszczenia. Nasza oferta jest konkurencyjna i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony Klientów prywatnych i biznesowych. Czas wykonania realizacji jest stały i obliczany na podstawie wielkości wnętrza, w którym wykonywana będzie usługa.

Nasza strona internetowa: https://silver-service.pl/
Reklama