Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

​Gdzie kupić miody z własnej Pasieki?

332
Cena: 30,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: śląskie
Firma: Pasieka Laszczych
Powiat: m. Częstochowa
Miasto: Kłobuck
Telefon: +48 513 240 212
Strona www: http://api-inhalacje.pl/miody-czestochowa-sprzedaz-miodu
   
dodano: 2018.10.25
ważne do: 2019.10.20
wyświetleń: 336

Szczegóły oferty:

Pasieka Leszczych zajmuje się produkcją ekologicznego miodu przez wiele lat. Czy warto dbać o swoje zdrowie korzystając z miodów? To jak wiadomo krok w lepszym kierunku, na pewno trzeba sobie przyswoić, że do tego wymagany jest najwyższej klasy miód. Spożywanie takiego miodu pozwoli dostarczyć organizmowi bogactwo cennych minerałów, składników odżywczych i witamin. 

Pasieka Laszczych z Kłobucka w okolicach Częstochowy, oferuje różne rodzaje miodów. Idealne warunki, w środowisku bez zanieczyszczeń. Wartą uwagi informacją jest to, że pszczoły nie są dokarmiane antybiotykami, hormonami czy sacharozą – dzięki temu klient ma poświadczenie co do produktu o najwyższej jakości. W ofercie można dokonać zakupu różnorodne gatunki miodów, a uściślając: miód lipowy, miód gryczany, miód rzepakowy, miód wielokwiatowy oraz miód akacjowy.

Pasieka Laszczych stale urozmaica swoją ofertę, dlatego zamówić można pszczele mleczko oraz pszczelą węzę.

Aby dokonać zamówienia należy wejść na stronę www pasieki - Api-inhalacje.pl. Złożone zamówienia realizowane są poprzez wypełnienie formularza kontaktowego lub telefonicznie.
Reklama